Kayıt Ol

Folyo Kaplama

Folyo kaplama yıpranıp hasar gören bazı belli başlı yerlerin kaplanması için kullanılmaktadır. Bibakusta Mobilya Folyo Kaplama

Folyo Kaplama

Folyo kaplama genel olarak boyası kalkıp yıpranan vb. hasar gören yerlerin kapatılması için kullanılan bir araçtır. İsteğe bağlı veya kişi zevkine göre de reklam folyo tercih edilmektedir. Şeffaf folyoların ömürleri on yıldır. Bu süre içerisinde yazılarda herhangi bir solma olmamakla beraber istediğiniz zaman söküp atabilirsiniz.

Folyo kaplaması metal, ahşap, fayans, mermer, cam, duvar gibi yerlerde kullanılmaktadır. Kaliteli olma şartı ile kullanılan folyo kaplamalar için zarar söz konusu değildir. Ayrıca araç folyo kaplamalar bazı testler doğrultusunda boyaya herhangi bir zarar vermediği kanıtlanmıştır. Kullanıldığı yerde boya kalkması veya yıpranma söz konusu olmamakla beraber istenildiği zaman sökülmektedir. Hizmet ihtiyacına uygun uzman ustalar için tıklayabilirsin.

Bibakusta Araç Folyo Kaplama

Araç folyo kaplama estetik görünümü ile araca güzellikler sunmaktadır. Ayrıca araç boyasına hiçbir zarar vermemekle beraber kişinin zevkine göre araca istenilen görüntüyü verir. Aynı zamanda araç üzerine reklam folyo baskı yapılmaktadır. Kısacası folyo baskı ile araçlara istenilen görüntü sağlanmaktadır.

İklim şartları, kazalar vb. herhangi bir olumsuzluk sonucu araçlarda yıpranma, boya akması gibi sorunlar oluşmaktadır. Araç sahipleri için de aracın performansı kadar dış cephesi de önemlidir. Bu nedenle de kişi zevki dışında herhangi bir yaşanan olumsuzluk sonucu kaplama ile olumsuzluklar giderilmektedir.

Dikkat edilmesi gereken şey ise tercih edilen folyonun kaliteli olması ile işçiliğin önemidir. Alacağınız hizmetin uzman kişilerden olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu kapsamda da Bibakusta ustalarına güvenip araçlarınızı hiç şüphesiz teslim edip kaliteli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Araç folyo kaplama işleminin birkaç adımı mevcuttur. Ancak aracınızı uzman kişilere teslim etmenizi önermekteyiz. Verilen en ufak bir zarar ile aracınız için fazlasıyla masrafa yol açabilmektedir.

  • Aracın kaplanacak olan renk tercihinin belirlenmesi gerekmektedir,
  • Oto yıkamada aracın yıkanıp kir kalmayacak şekilde temizlenir,
  • Aracın folyo ile kaplanması mümkün olmayan yerleri sökmek gerekir,
  • Araç özel solüsyonlar ile temizlenip kurutulur,
  • Uzman kişiler tarafından araç kaplanır,
  • En son olarak sökülen parçalar takılıp araç teslim olur.

Bibakusta Mobilya Folyo Kaplama

Mobilya folyo kaplama zaman zaman mobilyalarda yıpranma, solma, boya kalkması vb. dış cephede arızalar söz konusu olduğu zaman tercih edilmektedir. Bu arızalar söz konusu oluğu taktirde mobilyalarda kötü görüntüler ortaya çıkmaktadır. Ortam ferahı ve güzelliği için yıpranıp solmuş mobilyaların folyo kaplama ile eski görüntülerinin verilmesi gerekmektedir. Folyo kaplama mobilyanın hem kullanışlı olmasını sağlar hem de ömrünü uzatır.

Mobilya folyo kaplamanın sunduğu bazı avantajlar ile mobilyalarınızı koruma altına alırsınız. Gerçekleşecek olan folyo kaplamanın uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu sayede düzgün folyo kaplama ile mobilyalarınız eski görüntüsünü alacaktır. Dahası boya kalkması, çizik vb. sorunlara yol açmayacaktır. Mobilya folyo kaplamanın yararları şu şekildedir;

  • Çizilmeye karşı dirençli
  • Sıcaklığa karşı dayanıklı
  • Kolay uygulama
  • Lekelere karşı dirençli

Bu hizmet için kaliteli hizmet alınması gerekmektedir. Kaliteli hizmetin yanı sıra kaliteli malzemelerde gerekmektedir. Alacağınız hizmetin uzman kişiler tarafından olması folyo baskı gerçekleşecek yerin pürüzsüz bir şekilde olmasını sağlayıp zararlara yol açmayacaktır. Bu kapsamda hızlı ve güvenilir bir şekilde Bibakusta ustalarından hizmet alabilirsiniz.

Tık Tık Biz Geldik!
Instagram
Facebook

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Belirle

İhtiyacın olan Folyo Kaplama hizmeti belirle ve birkaç soruda işin detaylarından bahset.Konumuna en yakın ustadan teklif gelmesini bekle.

Teklifleri Al

İş talebini değerlendiren uzman ustalardan gelen fiyat tekliflerini incele, dilersen işin hakkında mesajlaş ve sana en uygun olanı ustayı seç.

Paran Güvende

Seçmiş olduğun fiyat teklifinin ödemesini yap ardından ustanı bekle. Unutma yapmış olduğun ödeme BİBAKUSTA güvencesi altındadır.

Folyo Kaplama hizmeti veren ustalar

Folyo Kaplama hizmet Yorumları

Bu hizmetteki yazılar

Ara
Hizmetler
Ustalar
Hesap