Kayıt Ol

Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz Eşya Tamiri İle Günlük Hayatımızı Kolaylaştıran Eşyaları Eskisinden Daha İyi Bir Hale Getirebilmek İçin Doğru Yerdesin. Bibakusta!

Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz eşya tamiri için Bibakusta ile eşyalarınız eskisinden daha iyi bir hal almaktadır. Günlük hayatta beyaz eşyaların hayatımıza olan katkıları ile birçok işimizde yardımcı olup hayatı kolaylaştırırlar. Bu yüzden günümüzde her evde beyaz eşya bulunmaktadır. Bu beyaz eşyaların faydalarının yanı sıra çıkarttıkları arızalar ile büyük zararlara yol açabilmektedirler. Çıkarttıkları arızalar sonucunda kendilerine ve bulundukları yere büyük zararlar verip masraf artışına sebep olurlar. Yaşadıkları arızaları olabildiğince fark edip işinde deneyimli ustalardan yardım alınması gerekmektedir.

Evlerimizde ve ofislerimizde her türlü beyaz eşya mevcut olup arıza göstermektedirler. Beyaz eşya tamiri uzmanlık gerektiren işlemdir. Her türlü arızalar söz konusudur. Alacağınız beyaz eşya tamirinde alanında kaliteli ve nitelikli ustalardan yardım almanız gerekmektedir. Çünkü verecekleri hizmetin kusursuz olup tekrar tekrar sizlere sorun yaşatmaması gerekmektedir. Bunun için de BİBAKUSTA ustalarına güvenip her türlü arıza sorunlarınızı iletip kaliteli bir şekilde destek alabilirsiniz. Hizmet ihtiyacına uygun uzman ustalar için tıklayabilirsin.

Beyaz Eşyalar ve Arıza Sebepleri

Buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlar, ütüler, ocaklar, ısıtıcılar ve soğutucular gibi birçok beyaz eşya çeşitleri mevcuttur. Bu beyaz eşyalar gün geçtikçe çeşit çeşit arızalar gösterip masraf yaşatırlar. Her beyaz eşyanın belli nedenlerinden dolayı arıza sebepleri mevcuttur. Sizler için şu şekilde bazı beyaz eşyaların arıza sebeplerinden bahsettik;

Buzdolabı Arıza Sebebi;

Buzdolabı daha çok bozulmamaları için yiyecek ve içecekleri barındırmak amaçlı kullanılan beyaz eşyadır. Çalışmıyor veya soğutmuyor gibi şikayetleriniz olabilir. Buzdolabınızın soğutmuyor olması gazın bitmiş olması veya motorun arızalı olmasından dolayıdır.

Buzdolabınızda eşyalarınızın buz tutmak gibi arızalar ile karşılaşmanız sonucunda termostat ve sensörlerin kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu kontrollerde buzdolabının içerisindeki bazı düğmeler ile sağlanmaktadır.

Buzdolabınız eğer çok ses çıkartıyor ise o zamanda fan motorunun kontrolünün sağlanması gerekmektedir. Dahası sigortanın atmasına sebep oluyor ise motorun kontrol edilmesi gerekmektedir.

Daha birçok sebepten dolayı arıza gösterebilen buzdolaplarınız için yapmanız gereken arıza sorunlarının çözümlerini işinde deneyimli ustaların gerçekleştirmesi gerekmektedir. BİBAKUSTA’nın sizler için sağladığı deneyimli ustalar ile anlaşıp çalışmanız doğrultusunda beyaz eşya tamiri ile beyaz eşyalarınız eskisi gibi olacaktır.

Çamaşır Makinesi Arıza Sebebi;

Eski yıllarda kıyafetlerimizi ellerimiz ile yıkarken günümüzde çamaşır makinelerinin yardımı ile tek tuşla gerçekleşmektedir. Kıyafetlerimizin yıkanması için yardımcı olan bu çamaşır makineleri de çeşit çeşit arıza görmektedirler. Kısaca bu arızaları şu şekilde değerlendirebiliriz.

Öncelikle makinemizin kapağının kapalı olması gerekmektedir. Daha sonra çamaşır makinelerimiz ile kıyafetlerin yıkanması için gereken su, makine tarafından alınmıyor olabiliyor. Bunun nedeni şebeke musluğunun kapalı olmasıdır. Bunun için musluğu açmak yeterli olacaktır.

Daha sonra su giriş hortumlarında sıkıntılar olabilir. Tıkanıklık, bükülme gibi arızalar söz konusu ise, hortumların kontrolleri sağlanır ve düzenlemeler olur.

Çamaşır makinesi çalışırken alttan su kaçırma sorunu şu şekilde çözülmektedir. Giriş hortumları ve tahliye hortumları yerinden çıkmış veya patlamış olabilir. Kontroller sağlanıp yerinden çıkmış hortum yerine yerleştirilip patlamış hortumunda değiştirilmesi gerekmektedir.

Kapı körüklü contası veya kazan zamanla delinmiştir. Kontroller sağlandıktan sonra körüklü conta değiştirilmeli kazan zamanla delinmiş ise tamir veya değişimi gerçekleştirilmeli. Ya da rezistans yerinden oynamıştır. Yerinden oynamış olan rezistansı yerine yerleştirip arıza giderilmesi gerekir.

Daha birçok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızı eskisi gibi kullanabilmek için yapmanız gereken kesinlikle karşı karşıya kalmış olduğunuz arızalar için işinde deneyimli ustalardan yardım almaktır.

Hayatımızı kolaylaştırmak adına hemen hemen herkesin ev veya ofislerinde beyaz eşya mevcuttur. Bu beyaz eşyaların varlıkları ile çıkarttıkları arızaların sorunlarını giderebilmekte oldukça ustalık gerektirmektedir. BİBAKUSTA olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde deneyimli ustalar ile çalışıp müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. BİBAKUSTA ustalarına güvenip almak istediğiniz hizmeti detaylı bir şekilde belirtmeniz yeterlidir. Kısa zamanda en hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz gibi hizmetinizi gerçekleştireceklerinden emin olabilirsiniz.

Tık Tık Biz Geldik!
Instagram
Facebook

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Belirle

İhtiyacın olan Beyaz Eşya Tamiri hizmeti belirle ve birkaç soruda işin detaylarından bahset.Konumuna en yakın ustadan teklif gelmesini bekle.

Teklifleri Al

İş talebini değerlendiren uzman ustalardan gelen fiyat tekliflerini incele, dilersen işin hakkında mesajlaş ve sana en uygun olanı ustayı seç.

Paran Güvende

Seçmiş olduğun fiyat teklifinin ödemesini yap ardından ustanı bekle. Unutma yapmış olduğun ödeme BİBAKUSTA güvencesi altındadır.

Beyaz Eşya Tamiri hizmeti veren ustalar

Beyaz Eşya Tamiri hizmet Yorumları

Bu hizmetteki yazılar

Ara
Hizmetler
Ustalar
Hesap