Kayıt Ol

Marangoz

Marangoz Ne Yapar? Mobilyalar Neden Arıza Görürler? Dolap, kapı, masa, sandalye, koltuk her türlü mobilya tamiri için Bibakusta.

Marangoz

Marangoz

Marangoz ustaları her türlü mobilyaların tamiri, imalatı gibi hizmetlerini vermektedirler. Yeni mobilya almak mı yoksa yeni mobilya imalatı yaptırmak mı daha uygu olur? Günümüzde yeni mobilya almak oldukça masraflı durumdadır. Daha çok mobilya imalatını önermekteyiz. Daha masrafsız olup zevkinize göre özel istekle beraber kaliteli mobilyalara sahip olursunuz. Bibakusta uzman ustalarından kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Mobilyalar günümüz şartlarında hayatımızı kolaylaştıran araçlardır. Birçok alanda tercih edilen mobilyalar gün geçtikçe arıza görüp tamir veya değişime ihtiyaç duyarlar. Ayrıca alınmamış önlemlerden dolayı maddi veya manevi çokça sorunlar yaşatabilmektedirler. Bu nedenle zaman zaman bakımlarını gerçekleştirip önlem almanızı önermekteyiz.

Tamirini veya imalatını gerçekleştireceğiniz mobilyalar için olabildiğince işinde uzmanlardan yardım almanız gerekmektedir. Kaliteli malzeme kaliteli işçilik ile mobilyalarınızı daha kullanışlı ve uzun ömürlü kılarsınız. Bu kapsamda da Bibakusta ustalarından güvenli ve kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Hizmet ihtiyacına uygun uzman ustalar için tıklayabilirsin.

Marangoz Ne Yapar

Marangoz ağacın doğal haliyle veya özel makinelerde işlenmiş hallerini kesme, biçme ve zımparalama işlemleri ile özel bir nesne ortaya çıkartan uzman kişilerdir. Bu kişiler işçilikleri ve emekleri ile istedikleri her türlü eşyaları yapabilmektedirler. Kişinin zevkine ve kullanış amacına göre istediği herhangi bir eşyayı, mobilyayı ağaçlar sayesinde yapmaktadırlar.

Günümüzde hemen hemen her ev veya ofislerde mobilyaların yıpranması ile atılmaktadırlar. Atılan mobilyaların ardından yeni mobilyalara başvuran kullanıcılar çıkan masraflar karşısında çok zor durumda kalırlar. Yapılması gereken olabildiğince arızalı mobilyaların tamirini gerçekleştirmektir. Bu sayede fazla masraftan korunmuş olursunuz.

Tamiri mümkün değil ise günümüz şartlarında yenisini almak yerine imalatını gerçekleştirmek daha uygun olacaktır. Hem masraf artışından korurken hem de kişinin zevkine, isteğine göre yapılmaktadır. Mobilya tamiri veya imalatı için Bibakusta marangoz ustalarından kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Mobilyalar Neden Arıza Görürler

Mobilyalar gün geçtikçe her türlü arızayı görebilen araçlardır. Kullanıcıdan kaynaklı, mobilyanın parçalarının kalitesinden kaynaklı, mobilyanın yanlış montajı veya imalatından kaynaklı olabilmektedir. Mobilyaların arızalarını şu şekilde değerlendirebiliriz.

Kullanıcı hatası olarak genel olarak daha çok kullanıcılar mobilyaları kullanış amacından farklı veya hor kullanmalarından dolayı kaynaklanabilmektedir. Kullanıcı mobilyayı yanlış amaçla kullanmasıyla beraber dayanıklılığını, estetikliğini ve birçok sıkıntıya yol açmasına sebeptir. Hor kullanmasıyla beraber de aşınmalara, paslanmalara yol açabilmektedir. Olabildiğince dikkat edip amacına uygun kullanılması gerekmektedir.

Kaliteli malzemeler ile mobilyalar olabildiğince dayanıklı, kullanışlı ve uzun ömürlü olurlar. Kullanılacak malzemelerin kalitesi mobilyayı kaliteli hale getirip dayanıklı kılacaktır. Ucuza kaçmak amaçlı malzeme kalitesine önem verilmez ise sonrasında yaşatacak arızalardan kaynaklı daha çok masrafa yol açacaktır.

Mobilyaların montajı esnasında oldukça düzenli bir işçilik gerekmektedir. Yapılan ufak bir hatadan veya eksik işçilikten dolayı her türlü zarara yol açabilmektedir. Sırasıyla parçaları ayırıp montajın gerçekleşeceği yerde birleştirmek gerekmektedir. Bu sayede mobilyanın montajı sırasında parça kaybolması gibi durumlardan kaçmış oluruz. Daha sonra kurulum kılavuzuna uyarak parçalar birleştirilir.

Mobilya imalatı içinde ölçülerinin düzgün olmasına kullanılan malzemelerin kaliteli olması ile dayanıklı ve uzun ömürlü olurlar. Dahası işinde uzman ustaların gerçekleştirmesi gerektiren bu işlemi herhangi birinin yapmasıyla da çokça zararlara yol açabilecektir.

Mobilyalar günlük hayatımızı kolaylaştıran çok amaçlı araçlardır. Bu araçların arıza görmeleri ile çokça masrafa yol açtıkları da aşikardır. Yaşadığınız arızalar karşısında tamirini gerçekleştirmenizi önermekteyiz. Bu sayede masraf artışından korunursunuz. Tamiri mümkün değil ise yeni bir mobilya imalat önermekteyiz. Bu kapsamda Bibakusta marangoz ustalarından yardım alarak kaliteli ve kullanışlı mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Tık Tık Biz Geldik!
Instagram
Facebook

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Belirle

İhtiyacın olan Marangoz hizmeti belirle ve birkaç soruda işin detaylarından bahset.Konumuna en yakın ustadan teklif gelmesini bekle.

Teklifleri Al

İş talebini değerlendiren uzman ustalardan gelen fiyat tekliflerini incele, dilersen işin hakkında mesajlaş ve sana en uygun olanı ustayı seç.

Paran Güvende

Seçmiş olduğun fiyat teklifinin ödemesini yap ardından ustanı bekle. Unutma yapmış olduğun ödeme BİBAKUSTA güvencesi altındadır.

Marangoz hizmeti veren ustalar

Marangoz hizmet Yorumları

Bu hizmetteki yazılar

Ara
Hizmetler
Ustalar
Hesap