Kayıt Ol

Bibakusta Nasıl Çalışıyor

  • bibakusta, usta ile müşteriyi buluşturan kapsamlı bir iş platformudur.Ustar sisteme kayıt olarak, müşterilerin iş taleplerine teklif verebilmekte yine işle ilgili anlık sohbet platformu sağlamaktadır.
    bibakusta.com çalışma prensibini aşağıda özetledik.
  • Kayıt ol

Ustamısın? Evet ise aranan kişi sensin :)

İşinde profosyonel ustaların adresi bibakusta, sadece vergiye tabi ve adli sicil kaydını sunan ustalara hizmet sunmaktadır.Bu bibakusta platformunun ana pirensibidir. Sende bu şartlara haiz isen ve yaptığın işde uzmansan hemen sisteme kayıt olarak kazanmaya başlayabilirsin.Acele et işini başka bir bibakusta ustası kapabilir
Kayıt ol

Nasıl Çalışır ?

Sistemden hizmet almak isteyen müşteriler sisteme kayıt olurlar.İhtiyaç duydukları hizmeti bir kaç basit soruyla cevaplarlar ve sonunda işi özetlerler.Dilerlerse iş talepleriyle ilgili görsel galeri oluşturabilirler.İşin konumu ve hizmet türüne göre o lokasyon içerisindeki ustalara bilgi iletilir.
Kayıt ol

Nasıl Kazanırım ?

Gelen iş talebi ustanın kriterlerine uyuyorsa bu iş için teklif verebilir.Bir usta aynı iş için üç kez teklif verebilir.İşle ilgili sorularınızmı var?Oda kolay :) Panel üzerinden iş verenle işin detaylarını mesajlaşarak netleştirebilir işle ilgil görseller isteyebilirsin.
Kayıt ol

Daha fazla bilgiyemi ihtiyacın var.

Sık sorulanlar sayfasını ziyaret edebilirsin.

Sıkça Sorulanlar

Ara
Hizmetler
Ustalar
Hesap