Kayıt Ol

Kepenk Tamiri

Kepenk tamiri ile her türlü arıza kepenk arızası giderilmektedir. Bibakusta kepenk tamircilerinden güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz

Kepenk Tamiri

Kepenk tamiri, kepenklerde arızalar söz konusu olduğu zaman gerçekleşmesi gereken bir işlemdir. Günümüzde hemen hemen her iş yerlerinde, otoparklarda kepenkler bulunmaktadır. Güvenlik açısından kullanılan kepenkler günümüzün en yaygın yöntemlerindendir. Gelişen teknoloji ile geçmişten bugüne çeşitlendirilip üst düzey güvenlik sunmaktadır. Ayrıca otomatik kepenkler kullanış açısından daha pratik olup estetik bir görüntü sağlamaktadır.

Kepenkler zaman zaman arıza görür ve olumsuzluklara yol açar. Hırsızlık gibi her an yaşanabilecek olumsuzlukların yaşanmaması için arıza görmüş kepenklerin tamirinin yapılması gerekmektedir. Açıp kapatırken vs. her türlü arıza gören kepenklerin uzman kişiler tarafından yardım alınarak giderilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda da Bibakusta ustalarından hizmet alabilir ve güvenliğinizi tekrardan sağlayabilirsiniz. Hizmet ihtiyacına uygun uzman ustalar için tıklayabilirsin.

Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik kepenler günümüzün çokça kullanılan güvenlik sistemleridir. Tek tuşla açılıp kapanan bu kepenkler herkesin kullanabileceği şekildedir. Zaman zaman yaşadıkları arızalar ile kullanıcıları mağdur bırakıp maddi manevi yormaktadır. Otomatik kepenklerde yaşanan arızalardan bazıları şu şekildedir.

  • Dişli takımların zamanla aşınması
  • Elektronik parçaların zamanla paslanması
  • Aşırı yük sonucu elektronik parçaların yanması
  • Kayış sisteminin aşınması
  • Kumanda da yaşanan arızalar

Daha bu gibi çokça arızalar söz konusu olabilmektedir. Öncelikle önerimiz kepenklerin zaman zaman bakımlarının yapılmasıdır. Bu şekilde arızaların önüne geçmiş oluruz.

Yaşamış olduğunuz arızalar karşısında yapmanız gereken işinde profesyonellerden yardım almanızdır. Alacağınız hizmetin kalitesi ile kepenkleriniz daha kullanışlı ve uzun ömürlü olacaklardır. Bibakusta ustalarından hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet alarak kepenklerinizi eski haline getirebilirsiniz. Dahası eski güvenliğinizi sağlar ve kaliteli bir yaşam elde edersiniz.

Kepenk Avantajları Nelerdir

Kepenkler sunmuş oldukları avantajlar ile günümüzde güvenlik açısından tercih edilmektedir. Genel olarak maksimum güvenlik açısından avantaj sunan kepenkler ticari kuruluşların öncelik verdiği sistemlerdir. Dayanıklılığı ile sunduğu güvenlik sayesinde kuruluşları güvende hissettirir. Farklı seçenekleri olan bu kepenklerde küçük esnafların çelik kepengi karşılayamadıkları için daha çok alüminyum kepenkler tercih etmektedirler.

Kepenklerin sunmuş oldukları işlevsellik sebebi ile de günümüzde çokça tercih edilmektedir. Gelişen teknoloji ile gelişen kepenkler otomatik olarak uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilmektedirler. Buda hem zaman tasarrufuna yardımcı olur hem de estetik bir görüntü sağlar. Ayrıca otomatik kepenkler çevresel fayda sağlamaktadır. Yalıtım özellikleri ile gürültü kirliliğini azaltır.

Kepenkler zorlu hava koşullarına karşı depolarda bulunan işçiler veya malları korumaktadır. Çıkan bir yangında ise yangını belli bir alanda tutarak can veya mal kayıplarını azaltmaktadır.

Dahası kepenkler kolay kullanılıp hiçbir şekilde bir uğraş vermemektedirler. Özellikle otomatik kepenkler için tek tuşla açılıp kapanmaktadırlar. Herkesin kolayca kullanabileceği bir güvenlik sistemidir.

Ayrıca otomatik kepenkler pençeler içinde tercih edilmektedirler. Pencerelerde tercih edilen otomatik kepenklerin sunduğu güvenlik ile pencerelerden içeri girilmesini engeller.

Bu şekilde avantajlar sunan kepenklerde çıkan arızaları öngörüp yardım alınmasını önermekteyiz. Arıza giderimi gerçekleşmez ise daha çok masrafa yol açıp maddiyat konusunda oldukça yoracaktır. Ayrıca zaman zaman kepenlerinizin bakımını yaptırıp arızaların önüne de geçebilirsiniz. Bibakusta ustalarından kepenk tamiri veya bakımı hizmeti alıp kepenklerinizi eskisi gibi kullanır hale getirip güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Tık Tık Biz Geldik!
Instagram
Facebook

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Belirle

İhtiyacın olan Kepenk Tamiri hizmeti belirle ve birkaç soruda işin detaylarından bahset.Konumuna en yakın ustadan teklif gelmesini bekle.

Teklifleri Al

İş talebini değerlendiren uzman ustalardan gelen fiyat tekliflerini incele, dilersen işin hakkında mesajlaş ve sana en uygun olanı ustayı seç.

Paran Güvende

Seçmiş olduğun fiyat teklifinin ödemesini yap ardından ustanı bekle. Unutma yapmış olduğun ödeme BİBAKUSTA güvencesi altındadır.

Kepenk Tamiri hizmeti veren ustalar

Kepenk Tamiri hizmet Yorumları

Bu hizmetteki yazılar

Ara
Hizmetler
Ustalar
Hesap