Kayıt Ol

Sineklikçi

Sineklikçi ustaların vermiş olduğu hizmetten yaralanmak için Bibakusta aradığınız adres. Sineklik Nasıl Takılır ve Aıza Sebepleri Nelerdir?

Sineklikçi

Sineklikçi

Sineklikçi ustalarının vermiş olduğu hizmet ile sineklerden arınıp rahat ortamlar oluşturabilirsiniz. Sinekler daha çok yaz aylarında bulunup ışığın olduğu yerlerde bulunurlar. Sağlık açısından sivri sineklerin yaydığı hastalıklar kişiye çokça zarar vermektedir. En bilindiği olan sıtma hastalığı ile birlikte sinekler tarafından korunmamız gerekmektedir. Ayrıca sineklik pencerelere ölçülerine göre takılıp sineklere kalkan olur. Bu sayede kullanıcıları sineklerden korurlar. Bibakusta üzerinden hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Hizmet ihtiyacına uygun uzman ustalar için tıklayabilirsin

Sinekliklerde kalite açısından daha dayanıklı olup daha kullanışlı olmaktadır. Alınacak olan sürgülü sineklikte, sineklerden korunup rahat ortam elde etmek için kullanılan pileli tüllerin kontrol edilmesi gerekmektedir. Daha sonra alüminyum profil içerisinde sineklik tülünün tam şekilde kapalı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca iyice kontrol edip yırtık vb. sorunların olmaması gerekmektedir. Bu gibi sorunların varlığı ile sineklerden korunamayacaksınızdır. Menteşeli modellerde de sineklik telinin biraz gergin olması gerekmektedir. Bunun nedeni de gergin tel sıcaktan kaynaklı çatlamalara yol açacaktır.

Sineklik Nasıl Takılır

Sinekliklerin belli bir markaları olmayıp modellerine göre farklılıklar gösterilmektedir. Modeller şu şekildedir; Menteşeli, pileli, duble, stor, akordeon, mıknatıslı vs. modeller mevcuttur. Bu modeller kesinlikle kişinin tercihine kalmıştır. Genel olarak menteşeli veya pileli sineklikler tercih edilmektedir. Model olarak bizim önerimiz pileli sinekliktir. Montajı kolay olup kullanımı da oldukça pratiktir.

 Sineklik takım işlemi birkaç aşama ile mevcuttur. Öncelikle sinekliği pencerenin metresine göre kesiyoruz. Daha sonra pencerenin çevresinde oluşan tozu siliyoruz. Daha sonra sinekliğin yapıştırma bandını çıkartıp pencereye yapıştırıyoruz. Sonra sinekliği yapıştırma bandın üzerine doğru bastırıp sinekliğimizi takmış oluyoruz. Bu şekilde sineklik takma işlemi oldukça kolaydır.

Sineklik Arıza Sebepleri

Pimapen sineklikte çıkan arızalar modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bunun için kullandığınız sinekliğin modelini bilmeniz gerekmektedir. Genel olarak yaz aylarından sineklerden arınmak için kullanılan sineklikler kış aylarında modellerine göre çıkartılıp kapalı bir alanda korunmalıdır. Çıkartmıyorsanız bile sinekliklerinizi kapalı durumda tutmanız gerekmektedir. Menteşeli sineklik kullanıyor iseniz yağmur, kar, fırtına gibi oluşabilecek hava olayları ile sineklikleriniz kış aylarında kırılıp ve uçmaya maruz kalır. Yaşanacak hava olayları ile sineklikleriniz sert bir şekilde pencerelere çarpıp kırılır veya koparlar. Bu nedenle menteşeli sinekliklerin kesinlikle çıkartılıp muhafaza edilmesi gerekilmektedir.

Kış aylarında sürgülü sineklik kullanıyor iseniz pileli ve stor modellerinde sinekliklerin en azından kapalı kalması önemlidir. Bunun nedeni de yine aynı şekilde kırılmaya, uçmaya veya kopmaya maruz kalmamaları içindir. Bu şekilde arıza önlemleri alıp her sene yeni sineklik takmak zorunda kalmayınız.

Sivri sineklerin yaymış oldukları hastalıktan korunmak için hemen hemen her ev ve ofislerde sineklikler kullanılmaktadır. Sinekliklerin sağlamış oldukları faydalar ile birlikte sivri sineklerden arınıp sağlıklı bir ortam inşa etmiş oluruz. Sineklik montajı ve arıza çözümü için işinde ehli sineklikçi ustalardan hizmet almanız gerekmektedir. Bu yüzden BİBAKUSTA ustalarına güvenip almak istediğiniz hizmeti detaylı bir şekilde belirtmeniz yeterlidir. Kısa zamanda en hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz gibi hizmetinizi gerçekleştireceklerinden emin olabilirsiniz.

Tık Tık Biz Geldik!
Instagram
Facebook

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Belirle

İhtiyacın olan Sineklikçi hizmeti belirle ve birkaç soruda işin detaylarından bahset.Konumuna en yakın ustadan teklif gelmesini bekle.

Teklifleri Al

İş talebini değerlendiren uzman ustalardan gelen fiyat tekliflerini incele, dilersen işin hakkında mesajlaş ve sana en uygun olanı ustayı seç.

Paran Güvende

Seçmiş olduğun fiyat teklifinin ödemesini yap ardından ustanı bekle. Unutma yapmış olduğun ödeme BİBAKUSTA güvencesi altındadır.

Sineklikçi hizmeti veren ustalar

Sineklikçi hizmet Yorumları

Bu hizmetteki yazılar

Ara
Hizmetler
Ustalar
Hesap