Kayıt Ol

Moloz Atımı

Moloz Atımı Nedir? Moloz Nasıl Alınır Nereye Atılır? Moloz Alım Atım İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Moloz Atımı

Moloz Atımı

Moloz atımı işlemi için arayışa çıkmış iseniz doğru adresteniz. Bibakusta adı altında almış olduğunuz hizmetler hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Toprak ve kireçle karışık taş kırıntılarına moloz denmektedir. Moloz atımları genel olarak Belediyenin belirlemiş olduğu yerlere atılmaktadır. Molozların çöp konteynırları, etrafa vb. yerlere atılmaları yasaktır. Bu moloz taşıma işlemi sırasında oldukça hasarlı ve sakatlıklar yaşatması mümkündür. Bu nedenle dikkatli ve teferruatlı bir şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir.

Çıkartılan molozların sokaklarda bekletilmeleri para cezası bulunup suç teşkil etmektedirler. Moloz atımı oldukça zorlu ve zaman alan işlemdir. Bu nedenle moloz atımı için hizmet alıp işinde ehli kişilerin işlemin gerçekleşmesi gerekmektedir. Yapacağınız ufacık hata ile alacağınız hasarlar çok fazla olabilir. Tavsiyemiz kendinizi zorlamamaktır. Hizmet ihtiyacına uygun uzman ustalar için tıklayabilirsin.

Molozlar Nasıl Alınır ve Nereye Atılır?

Bina inşası veya yıkım işlemleri sırasında çokça moloz çıkmaktadır. Bu molozların düzenli bir şekilde alınıp atılması gerektiği yere taşınıp atılmalıdır. Sokakta bekletmeniz veya konteynırlara atmanız suç teşkil etmektedir. Bu nedenle belirlenmiş yere atılmalıdır.

Çıkan molozlarınızın taşıma işlemi sırasında her türlü sakatlık yaşanabilir. Herhangi bir usta arayışına çıkmanıza gerek yoktur. Kolay ve güvenli bir şekilde Bibakusta sitemiz üzerinden hizmet talebi oluşturmanız gerekmektedir. Bu nedenle her türlü 1. kattan veya 50. kattan moloz taşıma işlemi sitemiz üzerinden hizmet veren ustalar tarafından gerçekleşmektedir.

Alçı, fayans, beton, mermer, duvar, şap kırım, tezgâh vs. her türlü moloz alım ve atımı gerçekleşmektedir. Kapalı ve büyük araçlar ile çevre temizliğine ve gürültü kirliliğine dikkat ederek moloz alım işlemini gerçekleştirmekteyiz. Alım işlemi sonrasında araçlara yüklenen molozları hafriyat bölgelerine götürüp boşaltılır. Moloz atım bölgelerini Büyük şehir belediyelerinin kendi belirlemiş oldukları bölgelere atılmaktadır. Bu şekilde moloz alım ve atım işlemi gerçekleşmiş olmaktadır.
Moloz Alım Atım İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?
Moloz alım ve atım işlemlerinde genel olarak çokça arızalar çıkıp hasara yol açmaktadırlar.  Çok ağır ve taşınması zor olan bu molozlar düzenli ve dikkatli bir biçimde gerçekleşmez ise sakatlıklara yol açabilirler. Bu denli sıkıntıları olan işlemlerde işinde ehillerinden yardım alınması gerekmektedir.

Molozlarda atma işlemi gerçekleştirileceği zaman yapılacak her işlem fiyatta artış sağlayacaktır. Çuvalsız molozun atma işlemi daha masraflıdır. Çuvallı atılması istenen molozlarda ise molozların çuvallanması, yüksek katlardan aşağı indirilmesi, araçlara yüklenmesi gibi sebeplerden masrafta artışlar olur. Bu nedenle çok masraf yaşamak istemez iseniz molozları en azından çuvallayabilirsiniz. Artı olarak çuvallanmış molozları aşağı indirerek de masraf artışından korunmuş olursunuz.


Moloz taşıma, yükleme, atım işlemleri oldukça hasar verebilen işlemlerdir. Kendinizi zorlamayıp işinde profesyonel ustalardan hizmet almanız gerekmektedir. Yaşatacağınız ufak hatalardan dolayı çevrenize ve kendinize çokça hasarlar verebilirsiniz. Bu konuda sizler için Bibakusta sitesinde usta kadrosu oluşturduk ve sistem üzerinden hizmet vermektedirler. BİBAKUSTA adı altında çalışan ustalara güvenip almak istediğiniz hizmeti detaylı bir şekilde belirtmeniz yeterlidir. Kısa zamanda en hızlı ve dikkatli bir şekilde istediğiniz gibi hizmetinizi gerçekleştireceklerinden emin olabilirsiniz.
Tık Tık Biz Geldik!
Instagram
Facebook

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Belirle

İhtiyacın olan Moloz Atımı hizmeti belirle ve birkaç soruda işin detaylarından bahset.Konumuna en yakın ustadan teklif gelmesini bekle.

Teklifleri Al

İş talebini değerlendiren uzman ustalardan gelen fiyat tekliflerini incele, dilersen işin hakkında mesajlaş ve sana en uygun olanı ustayı seç.

Paran Güvende

Seçmiş olduğun fiyat teklifinin ödemesini yap ardından ustanı bekle. Unutma yapmış olduğun ödeme BİBAKUSTA güvencesi altındadır.

Moloz Atımı hizmeti veren ustalar

Moloz Atımı hizmet Yorumları

Bu hizmetteki yazılar

Ara
Hizmetler
Ustalar
Hesap