Kayıt Ol

Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri ile sağlıklı ve güvenli yaşam; Pimapen Faydaları Nelerdir? Pimapen Arıza ve Çözümleri Nelerdir?

Pimapen Tamiri

Pimapen tamiri için alınacak olan hizmetin kaliteli ve deneyimli kişiler tarafından gerçekleşmesi gerekmektedir. Pencerelerin daha kaliteli ve güvenli olması için PVC malzemesi ile pencere sistemi olan pimapenler günümüzde hemen hemen her evde mevcuttur. Bu pimapenler boya gerektirmez, çürümez paslanmaz, canlı renklerle oluşur dahası sağlam dayanıklı vb. faydaları ile bizleri güvence altına alır.

Pimapenler bizlere sağladıkları faydaları ile çokça arızaları da söz konusu olabiliyor. Yaşanan pimapen arızaları sırasında yapacağınız işlemler ile pimapene ve bulunduğu yere daha çok zarar verip kendinize masraf artışı yaşatabilirsiniz. Bunun için hiç uğraşmadan yaşadığınız pimapen arızaları için Bibakusta ustaları ile anlaşıp kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Hizmet ihtiyacına uygun ustalar için tıklayabilirsin.

Pimapen Faydaları;

Pimapenin kullanımı ile bizlere birçok faydası mevcuttur. Sağladığı bu faydalar ile bizlere daha kaliteli ve güvenilir yaşam sağlamaktadırlar. Ayrıca pimapenler kolay bakımları ile çok kolay bir şekilde temizlenirler. Bez ve temiz sular ile kolaylıkla yıkanıp silinirler. Artı olarak menteşe ve kollarının da zaman zaman yağlanması önerilmektedir.

Pimapenler üretimi sırasında renklerinin solmaması için testlerden geçirilirler. Bu şekilde renkleri solmayıp canlı renkli kalırlar. Pimapenler boya ahşap pencerelerin aksine boya gerektirmezler. Bu şekilde renk solması ve boyama gereksinimi duymazlar.

Pimapenlerin bükülmesi de mümkün olmayıp sağlam olmaları için katkı maddeleri içerir. Bu pimapen çürümeyip paslanmayarak da dayanıklılığını ortaya koymaktadır.

PVC pencereler ateşe dayanıklı olup yoğun ateşe maruz kalırlar ise kendilerini söndürme niteliğindedir. Artı olarak ısı ve ses yalıtımı içinde faydalıdırlar. Bu yalıtım çift camlar için daha çok verimlidir.

 • Kolay Bakım
 • Canlı Renk
 • Boya Gerektirmez
 • Bükülmez
 • Sağlam
 • Çürümeyip Paslanmaz
 • Ateşe Dayanıklı
 • Isı Yalıtımı
 • Ses Yalıtımı
 • Hava ve Su Geçirmez

Pimapenlerin bu şekilde faydalı olup bizlere güvence verirler. Genel olarak çokça kullanılan bu pimapenlerde zaman zamanda arızlar ortaya çıkmaktadır. Çıkan arızaların çözümü içinde işinde profesyonellerden hizmet alınması gerekmektedir. Bu şekilde kaliteli hizmet alıp kaliteli ve güvenli yaşam sağlarsınız. Bu kapsamda Bibakusta sizler için usta sağlamaktadır. Ustalarımızın güvenli ve kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sizlere pimapende çıkacak birkaç arızadan bahsedelim.

Pimapen Tamiri Arıza ve Çözümleri

Pimapen için çeşit çeşit arıza sebepleri mümkündür. Yaşayacağınız bir arıza da yapmanız gereken ilk iş gözlem olması gerekmektedir. Gözlemleyerek tam olarak problemin nerde olduğunu öğrenip veya çözemez iseniz bile arızanın ney olduğunu ustalarımıza iletebilirsiniz. Pencereniz tam kapanmıyor ise bunun birçok arıza sebebi mevcuttur. Arıza sebepleri şu şekildedir.

 • Menteşede problem yaşanmıştır,
 • Kırılmış veya deforme arızası yaşanmıştır,
 • Sabit tutucu kırılmıştır,
 • Mekanizma arıza kırılmıştır.
 • Pencere aşağı doğru sarkarsa, pencere kolu kırılır ise veya kol boşa dönüyor olabilir. Daha birçok sebepten dolayı pencerenizin kapanmama arızası meydana gelmiş olur.

Pencereler bizlere katmış oldukları faydaları ile hayatıma çokça katkısı vardır. Faydalarıyla beraber bu pencereler arıza görüp zaman zaman yıpranırlar. Ayrıca arıza gören pencerelerin tamiri gerçekleşmez ise gün geçtikçe daha fazla masraf artışı yaşatıp sizlere zorluk çıkarırlar. Bu yüzden BİBAKUSTA ustalarına güvenip almak istediğiniz hizmeti detaylı bir şekilde belirtmeniz yeterlidir. Kısa zamanda en hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz gibi hizmetinizi gerçekleştireceklerinden emin olabilirsiniz.

Tık Tık Biz Geldik!
Instagram
Facebook

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Belirle

İhtiyacın olan Pimapen Tamiri hizmeti belirle ve birkaç soruda işin detaylarından bahset.Konumuna en yakın ustadan teklif gelmesini bekle.

Teklifleri Al

İş talebini değerlendiren uzman ustalardan gelen fiyat tekliflerini incele, dilersen işin hakkında mesajlaş ve sana en uygun olanı ustayı seç.

Paran Güvende

Seçmiş olduğun fiyat teklifinin ödemesini yap ardından ustanı bekle. Unutma yapmış olduğun ödeme BİBAKUSTA güvencesi altındadır.

Pimapen Tamiri hizmeti veren ustalar

Pimapen Tamiri hizmet Yorumları

Bu hizmetteki yazılar

Ara
Hizmetler
Ustalar
Hesap